Sentido Oriental Dream, Egypt, Marsa Alam, 15.2.2018, All inclusive
Číslo termínu: 57390790

Sentido Oriental Dream

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Sentido Oriental Dream

Termín:

15.2.2018 - 22.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


680 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Sentido Oriental Dream Resort
Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Sentido Oriental Dream Resort
Prehľad
Poloha: 

Rezort otvorený v roku 2014 sa nachádza na hotelovej piesočnatej pláži. Pri pobreží je koralový útes vhodný pre šnorchlovanie. Vzdialenosť na lestisko Marsa Alam letisko je asi 30 minút, do Hurghady asi 120 minút. Popis: 

Moderný rekreačný komplex sa skladá z celkom 348 izieb a ponúka lobby s recepciou, lobby Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok) a internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi v lobby terase hotela, hlavnú reštauráciu a 2 à la carte reštaurácie (rybiu a taliansku, nutná rezervácia), bary a niekoľko obchodov. Vonku sú 4 sladkovodné bazény a slnečná terasa. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma. Ubytovanie: 

Vkusné a moderné dvojlôžkové izby sú vybavené klimatizáciou, sprchou/vaňou, WC, sušičom vlasov, minibarom (za poplatok) satelitným TV, trezor a balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady. K dispozícii sú izby s priamym alebo bočným výhľadom na more. K dispozícii sú tiež lnízkonákladové izby. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Šport: 

Plážový volejbal, tenis (svetlomety za príplatok), stolný tenis, aerobik, šípky, mini golf, potápanie (30 minút), posilňovňa (16 rokov), futbal, hádzaná a basketbal; Denne animačný a zábavný program. Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľnom areáli (16 rokov, rezervácia nutná). Škola potápania Divers Oriental, kiting a ďalšie športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov na mieste. Stravovanie:

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie od 12 do 17 hodiny, káva/koláče od 15 do 17 hodiny hodiny. Večera v à la carte reštaurácií (v závislosti od dostupnosti, nutná rezervácia). Polnočné občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín do 24 hodín na otvorenom bare. Minibar denne dopĺňaný vodou, 1x týždenne nealkoholickými nápojmi.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK