Memories Splash, Dominikánska republika, Punta Cana, 7.3.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58159091

Memories Splash

Dominikánska republika » Punta Cana

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Memories Splash

Termín:

7.3.2018 - 14.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


1 403 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Memories Splash Punta Cana
Kategória hotela: ****
Poloha

Rezort leží v najobľúbenejšie časti Dominikánskej republiky - v Punta Cane. Súčasťou rezortu je hotel Royalton Punta Cana **** +. Časť Memories Splash je vzdialená od pláže cca 600 m. V rezorte jazdí hotelový vláčik.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 5 reštaurácií (z toho 2 bufetové a 3 á la carte - mexická, stredozemná, talianska), 11 barov (z toho 1 pre členov Diamond Club), kaviareň, konferenčné miestnosti, jacuzzi, 3 bazény.

Ubytovanie

DRX: klimatizácia, kúpeľňa / WC, sušič vlasov, kávovar, TV / sat., Telefón, trezor, minibar, balkón alebo terasa.

DRPDC: pozri DRX, služby Diamond Club. Za poplatok (na vyžiadanie) možno zabezpečiť prepojené izby de luxe.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denná zábava pre deti i dospelých, kasíno.

Pláž

Piesočná pláž s bielym pieskom priamo pri hoteli.

Šport
Zadarmo: pozri program all inclusive Za poplatok: motorizované vodné športy, potápanie, golf
Deti

Detský bazén, detský klub (2-12 rokov), junior klub (13-17 rokov), vodný park Splash Park so šmykľavkami a tobogany, stráženie detí za poplatok.

All inclusive
Raňajky formou bufetu, obed a večera formou bufetu alebo menu Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej a zahraničnej výroby Snacky po celých 24 hodín WiFi Kontinentálne raňajky v lounge Nemotorizované vodné športy (šnorchlovanie, kajaky, úvodné lekcie potápania v bazéne), vodný park, minigolf, plážový volejbal, stolný tenis, tenisové kurty, aerobik, fitness Minibar (pravidelne doplňovaný)

DIAMOND CLUB

Vstup do Diamond Club lounge Privátne check-in a check-out služby komorníka Separátne časť pláže Prémiové značky alkoholických nápojov v lounge Snacky a dezerty v lounge 10% zľava na spa Minibar dopĺňaný denne
Platobné karty

VISA, MC.

Odkaz
Http://www.memoriesresorts.com/
Wellnes
Spa centrum má k dispozícii salón krásy, manikúru, pedikúru, saunu, jacuzzi a masáže
Internet
Zadarmo: WiFi v rezorte a na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRX / DRPDC): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 7. 3. 10:05
Návrat: 15. 3. 14:05
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK