Marjan Island Resort & Spa, Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, 14.2.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58535828

Marjan Island Resort & Spa

Spojené arabské emiráty » Ras Al Khaimah

, starstarstarstarstarMarjan Island Resort & Spa

Termín:

14.2.2018 - 21.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:

1 708 €
1 688 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

V skratke o hoteli

Nový all inclusive komplex Marjan Island Resort & Spa je pomenovaný podľa umelo vybudovaného súostrovia štyroch koralových ostrovov Marjan Island. Je postavený v tradičnom arabskom štýle s modernými prvkami. Hotel obklopený tropickou záhradou je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Poloha

Marjan Island Resort & Spa sa nachádza pri piesočnatej pláži s plážovým klubom (prechod na pláž cez komunikáciu) v oblasti Al Hamra. Neďaleko hotela je nákupné centrum Al Hamra Mall, od centra strediska Ras Al Khaimah je vzdialený 20 minút autom. Vodný park Iceland a nákupné centrum Manar Mall sa nachádzajú vo vzdialenosti cca 15 minút od hotela. Golfové ihrisko je vzdialené asi 5 minút jazdy.

Dĺžka transferu

50

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy a Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotelový komplex Marjan Island Resort & Spa známej siete Accor obklopuje tropická zeleň. Z hotela je priamy výhľad na arabský záliv. Má vstupnú lobby s recepciou, bazénový komplex, wellness centrum, fitnes centrum, niekoľko reštaurácií, business centrum, konferenčnú miestnosť. Wi-Fi je vo verejných priestoroch zdarma. Hotel stojí pri piesočnatej pláži s plážovým klubom. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú na pláži zdarma. Vodné športy na pláži sú za poplatok.

REŠTAURÁCIE

Hostia môžu využiť 5 reštaurácií. Al Liwan poskytuje celodenné stravovanie a medzinárodnú kuchyňu. Zaitouna House je libanonská reštaurácia, Al Forno talianska, Casa Maghrib podáva jedlá z marockej kuchyne a nakoniec reštaurácia Amouage. V bare Al Majlis sa servíruje tradičný arabský čaj. Okrem neho je k dispozícii Turtle beach club a Infinity pool bar. 

BAZÉNY

V hoteli nájdete bazénový komplex s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi zdarma. Detský bazén je hneď vedľa pirátskeho klubu. Hotel má aj vnútorný bazén, ktorý je len pre hostí starších ako 18 rokov. Je za poplatok.

ŠPORT & ZÁBAVA 

V cene je fitnes centrum, plážový volejbal, športové animačné programy počas dňa, jacuzzi.

WELLNESS & SPA

La´mar Spa ponúka množstvo procedúr, masáže, parné a oddychové miestnosti zvlášť pre ženy a pre mužov, tradičný hammám, manikúru, pedikúru. Vo wellness centre sa robia napríklad ajurvédske masáže, thajské masáže, individuálne ošetrenia tváre a tela. Procedúry v Spa centre sú za poplatok.

Ubytovanie

Hotel Marjan Island Resort & Spa ponúka 299 elegantne zariadených izieb s tradičnými arabskými prvkami, ktoré sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, županmi a sušičom na vlasy, HD TV, rádiom, telefónom, trezorom, minibarom, zariadením na prípravu kávy a čaju. Nájdete tu tiež kútik so sedením a písacím stolom. Wi-Fi pripojenie je zdarma. 

TYPY IZIEB

Superior izbyPremium izbyRodinné izbySuity
Stravovanie

Hotel ponúka služby soft all inclusive.

Raňajky, obedy a večere sú podávané v hlavnej reštaurácii. Nealkoholické nápoje a nealko koktejly sa podávajú počas jedál, v Turtle Beach Clube od 8:00 do 18:00 hod. a pri bazéne od 8:00 do 20:00 hod. V hoteli sa nepodáva alkohol.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti
Pirate´s club pre deti od 3 do 15 rokov, vrátane zóny pre tínedžerovDetské animačné programy Detské menu Vybavenie pre dojčatá Opatrovateľská služba je za poplatokDetské stoličky v reštauráciách Detské ohrádky Detské postieľky Ihrisko
Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy a z Viedne, 7-krát ubytovanie s programom soft all inclusive, transfery letisko - hotel – letisko, asistencia delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 330 EUR na osobu. Po príchode do hotela sa na recepcii platí miestna taxa. V prípade, že v hoteli strávite Silvester, je doplatok za gala večer - 120 EUR pre dospelú osobu, 60 EUR pre dieťa od 6 do 11 rokov.

Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu – poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
*****
Pláž
****+
Pre deti
****+
Kvalita služieb
*****
Miesto pobytu
****+
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK