Grand Bahia Principe Turquesa, Dominikánska republika, Punta Cana, 7.3.2018, All inclusive
Číslo termínu: 57439126

Grand Bahia Principe Turquesa

Dominikánska republika » Punta Cana

, starstarstarstarstar

LM


Grand Bahia Principe Turquesa

Termín:

7.3.2018 - 14.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


1 307 € Konečná cena


Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
JUNIOR SUITE (JS): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 14 rokov
Poloha

Časť Turquesa je súčasťou komplexu hotela Grand Bahia Principe Punta Cana & Bavaro *****. Izby sú situované v zadnej časti pri vodnom parku. Rozľahlý hotelový komplex sa nachádza v oblasti Punta Cana.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná bufetová reštaurácia, japonská á la carte reštaurácie, 3 bary, snack bar, bazén, konferenčná miestnosť, bankomat, kasíno. Klienti môžu využívať služby celého hotela Grand Bahia Principe Punta Cana & Bavaro *****.

Ubytovanie

JS: kúpeľňa, WC, jacuzzi, klimatizácia, ventilátor, sušič vlasov, TV / sat., Telefón, trezor za poplatok, minibar, kávovar a balkón alebo terasa. Na vyžiadanie rodinné suite a rodinné master suite (maximálna obsadenosť 4 dospelí + 4 deti).

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Zábavné programy a animácie pre deti i dospelých v priebehu dňa aj večera.

Pláž

Dlhá piesočná pláž Bavaro so svetlým pieskom priamo pri hoteli. V rezorte jazdí pravidelne vláčik na pláž.

Šport
Zadarmo: pozri program all inclusive. Za poplatok: motorizované vodné športy, jazda na koni, stolný futbal, biliard, golf - 18 jamkové ihrisko Golf Club Punta Blanca sa nachádza v blízkosti hotela.
Deti

Detský bazén, vodný park a detský klub (4-12 rokov).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu 3 večere za týždeň v á la carte reštauráciách Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby vo všetkých baroch okrem Sportbar Minibar (denne doplňovaný pivom a nealkoholickými nápojmi) 1 hodina denne zadarmo - výber z týchto športov: windsurfing, kajaky, plavba katamaránom, tenis (osvetlenie za poplatok), šnorchlovanie, bicykle Úvodná lekcia potápania zdarma Aerobik, tanečné lekcie merengue, fitness, basketbal, šípky, volejbal
Platobné karty

VISA, MC.

Odkaz
Http://www.bahia-principe.com/en/
Wellnes
Masáže, zábaly, terapie, sauna
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby (1 hodina denne). Za poplatok: na izbách.
Informácie o lete
Odlet: 7. 3. 10:05
Návrat: 15. 3. 14:05
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK