Dreams Beach, Egypt, Marsa Alam, 15.2.2018, All inclusive
Číslo termínu: 57530832

Dreams Beach

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstarstar

LM


Dreams Beach

Termín:

15.2.2018 - 22.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


528 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Dreams Beach Resort
Kategória hotela: *****
Hotel
Hotel Dreams Beach Resort
Prehľad
Poloha: 

Komplex sa nachádza na 600 m od súkromnej piesočnatej pláži s offshore útes a štrku mólo, pretože koraly na pláž (kúpacia topánky odporúčané) rozsah, podľa El Quseir je asi 30 km. Popis:
 

230 izieb v hoteli je rozložených do niekoľkých budov s 3 podlažiami. Hotel ponúka foyer s lobby barom, internetový kútik (za poplatok), hlavnú reštauráciu (nefajčiarska), 3 špeciálne reštaurácie (talianska, reštaurácie (grill a rybie špeciality za poplatok), bar, nočný klub a nákupná pasáž. K dispozícii je 9 bazénov a bar pri bazéne v komplexe. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú pri bazénoch a na pláži vrátane. Na pláži je tiež ešte jeden bar. Ubytovanie: 

Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu, sprchu, WC, sušič vlasov, minibar, klimatizácia/kúrenie, trezor, satelitná TV, telefón, balkón/terasa a čiastočný výhľad na more. S rovnakým vybevením je k dispozícii obmedzený počet economy izieb. Rodinné izby sú priestrannejšie a s rozkladacou pohovkou. Šport: 

2 antukové tenisové kurty (reflektory za príplatok), stolný tenis, aerobik, basketbal, plážový volejbal, biliard, bocce, posilňovňa, futbal, šachy; denný zábavný program, večerné živá hudba a show. Za poplatok: parný kúpeľ, kaderníctvo, masáže, sauna a jacuzzi, potápanie. Deti: 

Mini klub (4-12 rokov), detský bazén s tobogánom, detské ihrisko. Stravovanie:

 All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie s koláčom a zmrzlinou, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, rovnako ako káva, čaj od 10 hodín - 24 hodín. Večera v talianskej reštaurácii (1 x za osobu/pobyt).  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK