Club Calimera Akassia Swiss Resort, Egypt, Marsa Alam, El Quseir, 15.2.2018, All inclusive
Číslo termínu: 57386933

Club Calimera Akassia Swiss Resort

Egypt » Marsa Alam » El Quseir

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Club Calimera Akassia Swiss Resort

Termín:

15.2.2018 - 22.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


613 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Club Calimera Akassia
Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Club Calimera Akassia
Prehľad
Poloha: 

Novopostavený komplex pre relaxačnú dovolenku na pláži. Hotel je situovaný priamo na piesočnatej pláži podlhovastého pásu pobrežia Quseir.  V blízkosti hotela je korál, ktorý sa rozprestiera na brehu (plážová obuv sa odporúča). Marsa Alam sa nachádza smerom na juh cca. 40 km, do centra El Quseir na severe je to približne 29 km od hotela. Popis: 

Veľmi rozľahlý hotelový rezort disponuje 444 izbami rozmiestnenými v niekoľkých moderných budovách obklopených starostlivo udržiavanou zeleňou. Klientom sú k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik, bankomat, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie (rybacia, medzinárodná, barbecue), hostinec, obchodná arkáda, beduínsky stan s vodnými fajkami (za poplatok), služba lekára, lekáreň, 3 vonkajšie sladkovodné bazény (ležadlá, slnečníky a osušky zdarma), detský bazén, bazén s morskými vlnami, bar pri bazéne, miniklub, detské ihrisko, aquapark so šmýkačkami a toboganmi, minidisco, 2 tenisové kurty, fitness centrum, vonkajšie jacuzzi, požičovňa bicyklov, potápačské centrum, wellness centrum a parkovisko. Ubytovanie:

Všetky izby sú komfortne vybavené vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, trezorom, chladničkou, balkónom alebo terasou a za príplatok výhľad na more.  Šport:

Za poplatok: biliard, sauna, parný kúpeľ, masáže, požičovňa bicyklov, jazda na ťavách a na koňoch. Šnorchlovanie a k dispozícii je aj nemecky hovoriace potápačské centrum. Stravovanie:

All inclusive stravovanie od 10:00 do 20:00 možno čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa plnú penziu formou bohatého bufetu, neskoré raňajky, večerné snacky, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pre deti je k dispozícii detský bufet. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hostia môžu 1 x za pobyt večerať v a la carte orientálnej reštaurácii (po predošlej rezervácii, zdarma).  
Izby
 
Šport

Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK